Aktuality

Otevírací doba 25. a 26. října

16. 10. 2019
Vážení zákanzíci, od 21. do 28. října bude prováděna pokládka nové asfaltové vrstvy na vozovce v Mařákově ulici od světelné křižovatky po odbočku ke hřbitovu, která si vyžádá dopravní omezení. ...

PF 2019

01. 01. 2019
Kolektiv společnosti ELKOR Michal Kortyš přeje všem zákazníkům a partnerům všechno nejlepší v novém roce 2019. ...

Vánoční otevírací doba

17. 12. 2018
Otevírací doba během Vánočních svátků v prodejnách ELKOR: 24.12. - ZAVŘENO 25.12. - ZAVŘENO 26.12. - ZAVŘENO 27.12. - ZAVŘENO 28.12. - ZAVŘENO 29.12. - ZAVŘENO 31.12. - ZAVŘENO 1.1. - ZAVŘENO 2....
Všechny novinky

Kariéra

Společnost ELKOR - MICHAL KORTYŠ přijme zaměstnance na pozice:

PRODAVAČ/KA ELEKTRO

Hlavní pracovní náplň

  • Prodej elektroinstalačního materiálu.
  • Komunikace se zákazníkem.
  • Poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o nabízeném zboží.
  • Průběžné doplňování regálů.
  • Příjem zboží.
  • Práce na PC - pokladní systém.

Požadujeme

  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
  • Příjemné vystupování.
  • Znalost elektromateriálu výhodou.

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Stravenky
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

ELEKTROMONTÉR

  • Montáž elektrických zařízení NN a VN.
  • Montáž slaboproudých rozvodů EPS, EZS a IT.
  • Opravy a údržby elektrických zařízení.
  • Pokládky kabelových rozvodů.

Požadujeme

  • Vzdělání SOU nebo SŠ v elektrotechnickém oboru.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Odborná způsobilost dle vyhl. č. 50/1978 Sb., min. §6 výhodou.
  • Manuální zručnost.

Nabízíme

  • Stravenky.